Agenția imobiliară Casa Glia vă prezintă posibilitatea să cumpărați un lot de teren intravilan la preț excelent in comuna Livada, Arad cu o suprafață generoasă de circa 15000 mp, la un preț cât se poate de mic.
Proprietatea are trei fronturi stradale și la nevoie, aceasta poate fi parcelată după cum este necesar.
Utilitățile sunt disponibile la frontul stradal 1.
PUZ-ul permite construcții rezidențiale.
Specificații
Suprafață: 15.000 mp
Regim administrativ: Pășune, teren intravilan
Front stradal 1: 30 metri
Front stradal 2: 455 metri
Front stradal 3: 30 metri
Lungime parcelă: 455 metri
Lățime: 30 metri
Grad înclinație <1%
Utilități disponibile: electra, CATV
Regim de construcție: rezidențial P+1+M
Preț redus de la € 9,80 la € 7,99/mp
Preț per lot redus de la € 147000 la € 119950
Distanțe de referință
Aeroportul Arad 12 km
Centru Arad 7 km
Preț € 147.000
€119.950
Comision notarial 7700 lei Taxă cadastru 900 lei *sume indicative
Comision cumpărător 9995 lei
Suprafață ~15.000 mp
intravilan
agricol / rezidențial
Front stradal 30 m și 455 m
220/380V
Gaz: nu
Apă: da
Sugestii de achiziție terenuri de vânzare în Arad
Teren intravilan de vanzare pentru casa Mosnita Noua Timisoara →
Teren de vanzare pentru casa Arad Zimandcuz →
Teren de vanzare Zimandul nou Zimandcuz Arad →
Teren de vanzare Miniș Arad →
Teren intravilan de vanzare Simand Arad →
2,7 hectare teren intravilan de vanzare Lacul Taut Arad →
Teren de vanzare constructie case Sanleani Livada Arad →
Teren intravilan de vanzare in Arad comuna Livada →
Intravilan teren ieftin de vanzare Livada Arad →
Teren agricol de vanzare Arad →
53,32 hectare teren arabil de vanzare Arad →
5 hectare teren agricol de vanzare Arad →
Tranzacționează în siguranță cu noi
Siguranță în tranzacție
Verificăm acuratețea datelor din actele proprietății înainte de contractare
Consultanță gratuită
Oferim consultanță gratuită atât pentru proprietari cât și pentru cumpărători
Transparență asigurată
Lucrăm transparent și consiliem ambele părți până la momentul tranzacției